Nasza oferta

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Jestreśmy producentem kitoplastu, kitu szklarskiego i miniowego.  Naszą ofertę uzupełnia również biel cynkowa, minia ołowiana, srebrzanka żaroodporna i zaprawa szamotowa.

 

 • kitoplast1.JPG

  Kitoplast

  Uszczelnia złącza ścian budynków z elementów prefabrykowanych i wszelkich innych szczelin pomiędzy elementami obiektów budowlanych.

 • kitszklarski.jpg

  Kit szklarski

  Przeznaczony jest do uszczelniania złącz metalowych i drewnianych.

  Oferujemy opakowania a25 - a1 kg.

  Gwarantujemy konkurencyjne ceny.

 • kitminiowy.JPG

  Kit miniowy

  Kit miniowy to podstawowy element szklenia okien w profilach metalowych. Kit miniowy nie kruszy się i nie pęka po wyschnięciu, nie plami i nie zabarwia brzegów materiałów porowatych. Kit miniowy daje się łatwo wygładzać.

 • srebrzanka.jpg

  Srebrzanka żaroodporna

  Srebrzanka żaroodporna przeznaczona jest do dekoracyjno - ochronnego malowania elementów metalowych narażonych na ciągłe lub okresowe działanie podwyższonych temperatur. Szczególnie polecana do malowania elementów układu wydechowego samochodów, a w szczególności tłumików oraz rur wydechowych.

 • zaprawa.JPG

  Zaprawa szamotowa

  Zaprawa szamotowa jest to mieszanka szamotu i gliny surowej oraz dodatków w postaci cementu portlandzkiego i szkła wodnego. Zaprawa służy do łączenia cegieł i płyt szamotowych.

 • biel.jpg

  Biel cynkowa

 • minia.jpg

  Minia ołowiana

  Minia stosowana jest jako pigment rdzo-ochronny (antykorozyjny) w farbach podkładowych. Zabezpiecza żelazo przed korozją utleniając je powierzchniowo z wytworzeniem cienkiej warstwy tlenków żelaza (pasywacja). Używana jest również w hutnictwie szkła i do wytwarzania kitów. Jak każdy związek ołowiu jest trująca.